Małe przebarwienia cery, które pojawiają się na nosie, brodzie lub czole, to zmora wielu kobiet. Część z nas próbuje walczyć z nimi domowymi sposobami, które nie zawsze są skuteczne. Jeśli więc nie decydujesz się na pomoc kosmetyczki, tylko chcesz pozbyć się problemu samodzielnie, wypróbuj odkurzacz na zaskórniki i wągry marki Pellis. Urządzenie to pomoże Ci także w usunięciu z twarzy nadmiaru sebum oraz martwych komórek.

Odkurzacz na zaskórniki

Regularne oczyszczanie twarzy jest podstawą do tego, by cera wyglądała promiennie i zdrowo. Niekiedy stosowanie peelingu wystarcza do uzyskania satysfakcjonujących efektów, ale nie zawsze. Wągry mogą powstawać także, gdy pory są zatkane sebum oraz ciężkimi kosmetykami, pudrem lub podkładem. Wtedy warto sięgnąć po cięższe oręże, czyli nasz odkurzacz do zaskórników. Urządzenie szybko oczyści pory z wągrów za pomocą ssącej głowicy próżniowej.

Domowe spa

Nasze produkty są niewielkie i wygodne w obsłudze. Zostały specjalnie wyprofilowane, dzięki czemu wygodnie leżą w ręce i umożliwiają precyzyjne manewrowanie. Możesz więc bez problemu skierować końcówkę na wybrany fragment twarzy. Co więcej urządzenie ma kilka wymiennych końcówek i różnych trybów pracy, abyś mogła dopasować zabieg oczyszczający do potrzeb swojej cery.