Chyba każda z nas marzy o wyrazistym, kuszącym spojrzeniu. Na rynku jest wiele produktów, które pomagają osiągnąć ten efekt. Można kupić mascary wydłużające i pogrubiające, klasyczne zalotki, a teraz rzęsy magnetyczne naturalne z magicznym eyelinerem! Jeszcze o nich nie słyszałaś? Być może właśnie znalazłaś produkt idealny, który podkreśli dzienny i wieczorowy makijaż oka!

Magnetyczny eyeliner i rzęsy – naturalny i trwały efekt

Nowoczesna technologia umożliwiła stworzenie niezwykłego porduktu, który podbił branżę beauty. Powstał on z myślą o tych kobietach, które nie przepadają za tradycyjnymi sposobami przedłużania włosków na powiekach lub są uczulone na klej.

Mechanizm, odpowiedzialny za to, że produkty utrzymują się na powiekach, jest niezwykle prosty. Wystarczy nałożyć na skórę eyeliner, a po jego wyschnięciu, zaaplikować sztuczne rzęsy. Oba elementy zestawu są wzbogacone o elementy magnetyczne, które przyciągają się wzajemnie tworząc silne i trwałe połączenie! Dzięki temu włoski wyglądają naturalnie, nie przesuwają się w ciągu dnia ani nie wypadają!

Co więcej ta metoda zagęszczania włosków jest bezinwazyjna, nie wymaga stosowania dodatkowych produktów i zajmuje kilka chwil! Pamiętaj jednak, że do wszystkiego potrzebna jest wprawa, dlatego daj sobie czas, aby nauczyć się aplikacji!