Usunięcie z buzi makijażu, zanieczyszczeń i nadmiaru sebum chroni przed powstawaniem wągrów oraz niedoskonałości. Z kolei masaż działa jak domowy lifting. Najpierw pobudza krążenie, w efekcie zwiększając jędrność skóry i opóźniając proces starzenia. A co zrobić, gdy chcesz zadbać o cerę, ale nadmiar obowiązków sprawia, że nie masz czasu na oczyszczanie, a potem na wykonanie masażu? Rozwiązaniem jest nasza elektryczna szczoteczka do pielęgnacji twarzy. Produkt, który pomoże Ci wykonać obie te czynności jednocześnie i to w kilka minut!

Tania szczoteczka soniczna do twarzy – wyższy poziom pielęgnacji

Urządzenie jest wykonane z silikonu medycznego, bezpiecznego dla różnych typów cery, np. normalnej, przetłuszczającej się lub wrażliwej. Produkt ten doskonale rozprowadza na policzkach czy szyi kosmetyk myjący i pozwala cennym składnikom wnikać w głąb skóry.

Z kolei odpowiednio profilowana powierzchnia, dzięki delikatnym drganiom, wykonuje podczas mycia przyjemny masaż podbudzający krążenie. To zaś likwiduje opuchliznę i drobne zmarszczki oraz pomaga się zrelaksować!

Włącz nasz produkt do swojej beauty rutyny!

Jak korzystać z szczoteczki sonicznej do twarzy?

Przede wszystkim pamiętaj o tym, że ona nie służy do wykonywania demakijażu, a do dokładnego oczyszczania. Wydawałoby się, że chodzi tutaj o dokładnie to samo, ale podpowiadamy, że jednak nie. Próba wykonania demakijażu tym urządzeniem tak naprawdę skończyłaby się wmasowywaniem w twarz tego, co masz nałożone, a więc podkładu, pudru i innej kolorówki. Wyobraź sobie, jaka to by była katastrofa pielęgnacyjna! Na szczęście masz nas i nasze wskazówki.

Zatem najpierw wykonaj dokładny demakijaż. Polecamy zastosować w tym celu tłusty produkt, na przykład olejek lub specjalny balsam do demakijażu. Teraz skóra jest przygotowana na mocniejsze oczyszczanie, czyli wkracza do akcji szczoteczka soniczna do twarzy. Wybierz ulubiony żel lub piankę myjącą i nałóż odrobinę na urządzenie. Dodaj troszkę wody, a następnie przyłóż do skóry i włącz. Masaż wykonuj ruchami kolistymi, rozpoczynając od dołu twarzy i kierując się ku górze. Omijaj okolice oczu, ponieważ są zbyt delikatne! Masaż powinien trwać około 60 sekund. Następnie wyłącz urządzenie i spłucz resztę pianki lub żelu. Gotowe!