Usunięcie z buzi makijażu, zanieczyszczeń i nadmiaru sebum chroni przed powstawaniem wągrów oraz niedoskonałości. Z kolei masaż działa jak domowy lifting. Najpierw pobudza krążenie, w efekcie zwiększając jędrność skóry i opóźniając proces starzenia. A co zrobić, gdy chcesz zadbać o cerę, ale nadmiar obowiązków sprawia, że nie masz czasu na oczyszczanie, a potem na wykonanie masażu? Rozwiązaniem jest nasza elektryczna szczoteczka do pielęgnacji twarzy. Produkt, który pomoże Ci wykonać obie te czynności jednocześnie i to w kilka minut!

Tania szczoteczka soniczna do twarzy – wyższy poziom pielęgnacji

Urządzenie jest wykonane z silikonu medycznego, bezpiecznego dla różnych typów cery, np. normalnej, przetłuszczającej się lub wrażliwej. Produkt ten doskonale rozprowadza na policzkach czy szyi kosmetyk myjący i pozwala cennym składnikom wnikać w głąb skóry.

Z kolei odpowiednio profilowana powierzchnia, dzięki delikatnym drganiom, wykonuje podczas mycia przyjemny masaż podbudzający krążenie. To zaś likwiduje opuchliznę i drobne zmarszczki oraz pomaga się zrelaksować!

Włącz nasz produkt do swojej beauty rutyny!